יש לכם שאלה ?
טל ראשי: 03-9563666
חנות קרמיקה: 050-5100109
החשבון שלי סל קניות
מוטי פרץ חומרי בניין וקרמיקה

אספקה טכנית מקצועית לתעשייה ובניין

הספקה טכנית לתעשיה קבלנים ופרטיים – חנות כלי עבודה מקצועית

התקשרו אלינו בכל דבר ועניין בבניין, ונשמח לעזור!!! 03-9563666 

מגוון מוצרים של אספקה טכנית

אספקה טכנית מקצועית לתעשייה ובניין 1

גם מפעלים גדולים וגם אנשי מקצוע שהיקף הפעילות שלהם צנוע יותר זקוקים למגוון רחב של כלי עבודה וציוד, ובאופן טבעי רוצים להיות סמוכים ובטוחים שהם רוכשים אותו במקום מקצועי, אמין ומשתלם, שמקפיד על אספקה לתעשייה של כלים המתאפיינים בביצועים איכותיים ובעמידות גבוהה. חברת "מוטי פרץ חומרי בניין וקרמיקה" מספקת מזה עשרות שנים מגוון עצום של מוצרים – הקטלוג שלנו מונה נכון לעכשיו כ-15,000 פריטים שונים, כולם באיכות ללא פשרות על-מנת לתת מענה מושלם לכל צורך – ומסייעת ללקוחות רבים, כולל הגדולים ביותר במשק, ליהנות מכלי העבודה המתקדמים, הבטיחותיים והאפקטיביים ביותר שיש.

התאמה מלאה לכל לקוח ולכל צורך

אספקה טכנית מקצועית לתעשייה ובניין 2

חנות כלי עבודה נמדדת לא רק במספר הפריטים שכולל הקטלוג שלה ובאיכות של כל פריט ופריט אלא גם ברמת השירות שהיא מעניקה לכל אחד מלקוחותיה, בין אם מדובר במוסד ממשלתי גדול ובין אם באיש מקצוע שפועל באופן עצמאי. חברת "הספקה לתעשיה" מתחייבת על שירות קשוב ומסור שמספק כל צורך של כל לקוח. לשם כך הוקם אתר האינטרנט הידידותי למשתמש ועתיר האפשרויות שניתן למצוא בו בקלות כל מה שמחפשים, ובנוסף ישנו מערך שירות לקוחות מיומן אשר מסייע למי שזקוק להכוונה, המלצות, תמיכה טכנית וכל מידע שהוא.

מה אפשר לקבל מאיתנו?

אספקה טכנית היא עולם ומלואו, ואצלנו תוכלו לקבל את כל הפריטים להם אתם זקוקים לצורך העבודה השוטפת או לכל צורך אחר. כלי עבודה פנאומטיים, מסורים, דרמלים, גנרטורים, כלי עבודה לגינה, מכשירי מדידה, ארגזי כלים ועוד שלל אפשרויות, כולל כאלה המיובאות בבלעדיות לארץ, והכל תוצרת החברות הטובות ביותר בתחום – מקיטה, בוש, די-וולט ואחרות. בנוסף להתחייבות לתמורה מלאה לכספכם ולשירות מקצועי וקשוב, אנחנו מקפידים גם על מחירים הוגנים, כך שבסך הכל כל לקוח יזכה לחוויית קנייה משתלמת במיוחד.


אספקה טכנית מקצועית לתעשייה ובניין 3 אספקה טכנית מקצועית לתעשייה ובניין 4 אספקה טכנית מקצועית לתעשייה ובניין 5 אספקה טכנית מקצועית לתעשייה ובניין 6   אספקה טכנית מקצועית לתעשייה ובניין 7 אספקה טכנית מקצועית לתעשייה ובניין 8 אספקה טכנית מקצועית לתעשייה ובניין 9 אספקה טכנית מקצועית לתעשייה ובניין 10

התקשרו אלינו בכל דבר
עניין בבניין, ונשמח לעזור

    חייגו
    פנייה זריזה